м. Київ, вул. Тургенєвська,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Обрати сторінку

Ліквідація компаній у Києві

check Класична ліквідація через проходження аудиту

check Швидка ліквідація шляхом продажу корпоративних прав, без перевірки

check Викуп корпоративних прав

check Працюємо по Києву та Київській області

Головна 9 Ліквідація 9 Ліквідація компаній
Ліквідувати компанію в Україні значно складніше, ніж її створити. Ми займаємось ліквідацією вже більше 10 років і знаємо всі підводні камені, з якими можна зіткнутися під час ліквідації фірми.

Не кожну компанію можна ліквідувати за класичною процедурою через проходження податкового аудиту. Якщо компанія має заборгованості перед бюджетом чи іншими кредиторами, то за результатами проходження податкової перевірки всі борги мають бути погашені, інакше податкова просто не зніме компанію з обліку і відповідно процедура ліквідації не буде завершена.

У такому разі виникає питання, як можна ліквідувати фірму з боргами? Одним із варіантів вирішення цієї проблеми є продаж компанії. Саме це і називається альтернативною ліквідацією.

Альтернативна ліквідація – це ліквідація компанії шляхом продажу корпоративних прав. Фактично в компанії змінюється директор і засновник, також за необхідності можна змінити адресу реєстрації на інший регіон та найменування фірми.

Загальна інформація щодо ліквідації компаній в Україні

Відповідно до Цивільного кодексу України, юридична особа припиняється внаслідок реорганізації (злиття, приєднання, розподілу, перетворення) чи ліквідації.

Таким чином, ліквідація – це одна з форм припинення юридичної особи. У свою чергу, юридична особа ліквідується:

  1. за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, у тому числі у зв’язку із закінченням строку, на який було створено юридичну особу, досягненням мети, для якої вона створена, а також в інших випадках, передбачених установчими документами;
  2. за рішенням суду про ліквідацію, внаслідок допущених при його створенні порушень, які не можна усунути, за позовом учасника юридичної особи чи відповідного органу державної влади;
  3. за рішенням суду про ліквідацію юридичної особи в інших випадках, встановлених законом, за позовом відповідного органу державної влади.

Ліквідація за другим та третім пунктом на практиці зустрічається досить рідко, в більшості випадків ліквідація відбувається саме за рішенням власників юридичної особи.

Черговість задоволення вимог кредиторів при проходженні класичної процедури ліквідації компанії:

  • насамперед задовольняються вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю, та вимоги кредиторів, забезпечені заставою або в інший спосіб
  • у другу чергу задовольняються вимоги працівників, пов’язані з трудовими відносинами, вимоги автора щодо виплати за використання результату його інтелектуальної, творчої діяльності
  • у третю чергу задовольняються вимоги щодо податків, зборів (обов’язкових платежів)
  • в четверту чергу задовольняються всі інші вимоги

Вимоги однієї черги задовольняються пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору цієї черги

Переваги роботи з нами

~

Конфіденційність

Адвокатською таємницею захищена будь-яка інформація, яка стала відома нам про клієнта, а також всі питання, з якими клієнт звертався до нас.

Законність

Ми не надаємо послуг номінального сервісу, всі покупці діють виключно у власних інтересах

i

Укладаємо договір

З кожним клієнтом ми укладаємо письмовий договір про надання юридичних послуг та приймаємо оплату на рахунок компанії

Безкоштовна консультація

Якщо ви не впевнені, який саме шлях ліквідації вам обрати, ви можете прийти до нас на безкоштовну консультацію, ми допоможемо прийняти рішення

Вартість ліквідації компаній в Києві та Київській області

Наші клієнти

facebook
instagram
my-account
cart