м. Київ, вул. О. Кониського,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Обрати сторінку

Структура власності, КБВ

check розкриття кінцевого бенефіціарного власника (КБВ)

check схематичне зображення структури власності

check нотаріальна копія паспорта кінцевого бенефіціара

check підготовка повного пакета документів

check внесення необхідних змін до ЄДР

Головна 9 Внесення змін 9 Структура власності, КБВ

Відповідно до закону кінцевий бенефіціарний власник (КБВ) – будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив (контроль) на діяльність компанії та/або фізичну особу, від імені якої проводиться фінансова операція.

Що потрібно знати про структуру власності

Для юридичних осіб, кінцевий бенефіціар – це будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність компанії (у тому числі через ланцюг контролю/володіння).

Ознакою прямого вирішального впливу на діяльність є безпосереднє володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25% статутного капіталу або прав голосу юридичної особи.

При цьому кінцевим бенефіціарним власником не може бути особа, яка має формальне право на 25 або більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є комерційним агентом, номінальним власником або лише посередником щодо такого права.

Подання документів

До 10 липня 2022 року всі юридичні особи повинні були подати державному реєстратору документи для розкриття структури власності та інформацію про кінцевого бенефіціарного власника компанії. Але у зв’язку з впровадженням в Україні воєнного стану законодавець переніс граничні терміни подання цієї інформації до завершення воєнного стану плюс 1 місяць після його завершення.

Замовити послугу





Штраф

За неподання або несвоєчасне подання реєстратору інформації про КБВ передбачено відповідальність за ст. 166-11 КУпАП у вигляді накладення штрафу на директора у розмірі 17 000 – 51 000 грн.

Вартість послуги розкриття структури власності

Наші клієнти

facebook
instagram
my-account
cart