м. Київ, вул. Тургенєвська,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Обрати сторінку

Структура власності, КБВ

check Розкриття кінцевого бенефіціарного власника (КБВ)

check Схематичне зображення структури власності

check Нотаріальна копія паспорта кінцевого бенефіціара

check Підготовка повного пакета документів

check Внесення необхідних змін до ЄДР

Головна 9 Реєстрація підприємств 9 Структура власності, КБВ

Що потрібно знати про структуру власності

Відповідно до закону кінцевий бенефіціарний власник (КБВ) – будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив (контроль) на діяльність компанії та/або фізичну особу, від імені якої проводиться фінансова операція.

Для юридичних осіб, кінцевий бенефіціар – це будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність компанії (у тому числі через ланцюг контролю/володіння).

Ознакою прямого вирішального впливу на діяльність є безпосереднє володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25% статутного капіталу або прав голосу юридичної особи.

При цьому кінцевим бенефіціарним власником не може бути особа, яка має формальне право на 25 або більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є комерційним агентом, номінальним власником або лише посередником щодо такого права.

До 10 липня 2022 року всі юридичні особи повинні були подати державному реєстратору документи для розкриття структури власності та інформацію про кінцевого бенефіціарного власника компанії. Але у зв’язку з впровадженням в Україні воєнного стану законодавець переніс граничні терміни подання цієї інформації до завершення воєнного стану плюс 1 місяць після його завершення.

За неподання або несвоєчасне подання реєстратору інформації про КБВ передбачено відповідальність за ст. 166-11 КУпАП у вигляді накладення штрафу на директора у розмірі 17 000 – 51 000 грн.

Ви можете придбати готові зразки документів для розкриття структури власності

Ви можете придбати готовий пакет документів, необхідний для внесення до ЄДР інформації про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) та розкриття структури власності компанії.

Пакет документів складається з кількох зразків структури власності (як для простих форм володіння де тільки фізичні особи, так і для складних форм володіння з іноземними компаніями та нерезидентами), а також із зразком заповнення реєстраційної форми. Усередині кожного файлу є коментарі щодо правильності заповнення тих чи інших даних. Документи повністю заповнені як зразок, потрібно лише змінити особисті дані.

Після оплати, на вашу електронну пошту прийдуть усі необхідні файли для завантаження.

Вартість пакета документів складає 500 грн

Вартість послуги розкриття структури власності

Наші клієнти

facebook
instagram
my-account
cart