м. Київ, вул. Тургенєвська,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Обрати сторінку

Ліцензія на постачання природного газу

checkнадання профільних консультацій

checkаудит компанії замовника на відповідність ліцензійним умовам

checkпідготовка повного пакету документів

checkпродаж готових компаній з ліцензією на постачання природного газу

Головна 9 Ліцензії 9 Ліцензія на постачання природного газу

Для того, щоб вийти на ринок торгівлі природним газом, вашій компанії знадобиться цілий ряд документів. Зібрати їх не так просто, як здається на перший погляд, оскільки для отримання всіх дозволів необхідно дотримуватися всіх умов та вимог до документів. Також варто зазначити, що без відповідної документації, тобто ліцензії на постачання природного газу, продавати та надавати послуги з постачання газу вам не вдасться.

Діяльність, яка пов’язана з постачанням природного газу, регулюється чинним законодавством. Постачальники, які раніше вже отримали ліцензію на постачання природного газу, повинні привести свою діяльність у відповідність до чинних нормативно-правових актів. Щодо нових гравців на ринку постачання природного газу, то їм доведеться докладати сили для отримання дозвільної документації.

На щастя, якщо ви хочете вийти на ринок постачання газу і вас цікавлять умови отримання дозвільних документів, наша команда спеціалістів готова вам допомогти. Звернувшись до нас, ви зможете зекономити чимало часу, оскільки наші спеціалісти володіють всіма тонкощами отримання ліцензії на постачання природного газу.

Детально про послугу

Варто почати з того, що ліцензія на постачання газу є безстроковою. Це означає, що отримавши ліцензію на постачання газу, ви зможете вільно надавати свої послуги клієнтам та здійснювати господарську діяльність відповідно до чинних нормативних актів. Однак, процедуру отримання ліцензії та всієї відповідної документації важко назвати простою.

Щоб не марнувати свій час і якнайшвидше вийти на ринок торгівлі газом, ви можете звернутися до нашої компанії. Ми надамо послуги консультацій щодо отримання дозвільної документації. Крім того, звернувшись до нас, ви отримаєте кваліфіковану допомогу з боку професійних юристів стосовно отримання ліцензії на постачання природного газу.

Звернувшись до нас, ви отримаєте всі відповіді на запитання, а також чітку послідовність дій, які знадобляться для отримання необхідних дозволів та ліцензій для вашої компанії.

Ми надамо вичерпну інформацію стосовно нормативно-правових актів, яким підпорядкована процедура видачі ліцензій. Наші фахівці детально розкажуть вам про те як видається ліцензія на постачання газу та деталі про актуальну постанову НКРЕКП, а також про вимоги, яким повинна відповідати ваша компанія. Ми також підготуємо для вас звіт стосовно інших нормативних актів, які мають вплив на ведення господарської діяльності у сфері надання природного газу населенню або юридичним особам.

Також ми готові запропонувати підготовку пакета документів для того, щоб ви щодня не витрачали свій час на пошук та оформлення дозвільної документації для подальшого ліцензування. Наші експерти можуть представляти інтереси вашої компанії у всіх компетентних органах, щоб отримати необхідний перелік документів.

Наша компанія не лише надає інформацію, пов’язану з процедурою ліцензування, але й може допомогти вам прискорити цей процес. Делегуючи нам створення пакета документів для отримання ліцензії на постачання природного газу, ви зможете заощадити чимало часу та бути впевнені, що під час процедури ліцензування не виникне жодних проблем.

Переваги роботи з нами

Зваженість

Для кожного клієнта ми обираємо найбільш оптимальний шлях отримання ліцензії

v

Консультації

Всі попередні консультації у нас безкоштовні, ми беремо оплату тільки за отриманий результат

Розумні строки

Ми ніколи не обіцяємо зробити роботу дуже швидко. Тому що пріоритетом в нашій роботі є гарантована якість

Особиста зустріч

Ви завжди можете приїхати до нас в офіс на живу зустріч, щоб ваша довіра до нашої компанії зросла

Необхідні документи

Для того, щоб мати юридичне право здійснювати господарську діяльність у сфері постачання природного газу, вашій компанії знадобиться ліцензія відповідного уповноваженого органу. Для оформлення заявки на видачу ліцензії потрібен ряд документів, без яких отримати ліцензію не вдасться.

Оцінка майбутнього постачальника задля видачі йому необхідної ліцензії компетентним органом потребує пакет документів, перелік яких виглядає наступним чином:

 • Копія виписки з державного реєстру.
 • Копія документа про внесення компанії постачальника до загальної бази ЄДРПОУ.
 • Банківські реквізити компанії.
 • Дані стосовно наявності у компанії офісів та робочих приміщень, а також їх графік роботи.
 • Дані стосовно існування корпоративного сайту майбутнього постачальника.
 • Заява з проханням отримати ліцензію.

Перераховані документи є обов’язковою умовою отримання ліцензії майбутньому постачальнику. Варто зазначити, що важливим є не тільки наявність документів, але і їх коректність. Наприклад, якщо інформація, яка надана стосовно офісів, не відповідає дійсності, або під час заповнення заяви були допущені помилки – компетентний орган має право відмовити ліцензіату в отриманні необхідної документації.

Чому саме ми?

Умови отримання документів, які б дозволяли вам вести господарську діяльність у сфері постачання природного газу, є досить суворі, а найменша помилка під час їх підготовки може стати причиною відмови в отриманні ліцензії. Однак, вам зовсім необов’язково витрачати свій час на пошук та підготовку необхідної документації. Наша команда готова виконати всі необхідні дії за вас.

Звернувшись до нас, ви можете делегувати всі процеси, пов’язані з підготовкою документів, заяви та безпосередньої передачі документації у компетентний орган. Все, що необхідно буде зробити саме вам – це отримати готову ліцензію, відвідавши компетентний орган.

Крім безпосередньої підготовки документів, наша компанія також надає послуги юридичних консультацій. Таким чином, звернувшись до нас задля виконання чинних вимог щодо суб’єктів господарювання у сфері постачання природного газу, ви отримаєте чіткі відповіді від спеціалістів.

Додаткові послуги

Послуга Вартість
Отримання коду EIC (3 дні) 3000 грн
Розробка власного WEB-сайту, що відповідає вимогам НКРЕКП для постачальника газу (3 дні) 8000 грн
Укладання договору про постачання природного газу, тощо 3000 грн
Внесення змін в реєстраційні дані учасника ринку від 2000 грн
Юридична адреса для компанії з ліцензією (1 рік) 6000 грн

Вимоги для отримання ліцензії

Крім пакета документів, який потрібен для отримання ліцензії на постачання природного газу, компетентним органам важливо, щоб ліцензіат відповідав усім чинним вимогам законодавства. Перелік вимог, яким повинні відповідати ви та ваша компанія, виглядає наступним чином:

 • Наявність корпоративного загальнодоступного сайту в мережі Інтернет.
 • Наявність керівників компанії з вищою освітою.
 • Наявність у компанії власних або орендованих офісів з чітким графіком роботи.
 • Наявність страхового запасу природного газу, який відповідає чинному законодавству України, що регулює відносини на ринку постачання природного газу.
 • Обізнаність керівників компанії у вимогах щодо укладення договорів з покупцями на постачання природного газу, які закріплені у чинних нормативно-правових актах.

Переконатися в тому, що ваша компанія відповідає всім перерахованим вимогам, ви можете, звернувшись до компетентного органу. Однак, в такому випадку вам знадобиться витратити немало часу. Водночас ви можете завітати на консультацію до наших спеціалістів, які підкажуть вам, які вимоги поки що не виконані та що саме необхідно зробити для їх виконання.

Вартість послуг

Якщо ви прагнете стати гравцем на ринку постачання природного газу, але не готові витрачати час на підготовку всіх необхідних документів, команда спеціалістів нашої компанії готова прийти вам на допомогу. Ми надамо послуги з консультування щодо підготовки документів та ведення процедури ліцензування, повністю задовольняючи потреби ліцензіатів.

Для того, щоб отримати вичерпний перелік інформації щодо вартості послуг та всієї процедури ліцензування в нашій компанії, вам достатньо скористатися контактною інформацією на нашому сайті. Наш представник проконсультує вас щодо питань, які вас цікавлять, та надасть вичерпний перелік даних про нашу компанію, її послуги та їх вартість.

Якщо вас цікавить швидке отримання ліцензії для постачання природного газу покупцям, не гайте часу. Зверніться до професіоналів та делегуйте всі тонкощі процесу ліцензування експертам. Отримайте ліцензію швидко та просто – разом з нами!

Вартість ліцензії на постачання природного газу

Отримання ліцензії

на компанію замовника + WEB-сайт
Грн22 000
 • Всі послуги з пакету за 12 000 грн, а також:
 • – розробляємо WEB-сайту для компанії замовника, який відповідає вимогам НКРЕКП
 • – розробляємо типові договори та додаємо їх на сайт
 • – отримуємо ЕІС-код
 • Строки 13 робочих днів

 • * Додатково сплачується збір за видачу ліцензії у розмірі 2700 грн 

Наші клієнти

facebook
instagram
my-account
cart