м. Київ, вул. Тургенєвська,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Обрати сторінку

Юридична адреса

для вашої компанії в Києві та інших регіонах

check Всі адреси не масової реєстрації

check Є можливість проходити перевірки на адресах та отримувати пошту

check Підтвердження юридичної адреси для контролюючих органів

Головна 9 Додаткові послуги 9 Юридична адреса

Кому потрібна послуга юридичної адреси

Юридична адреса  – це стійке формулювання, яке зміцнилося в бізнес-середовищі та означає адресу реєстрації компанії. Насправді, законодавством України для визначення адреси реєстрації фірми передбачено інше формулювання, а саме місцезнаходження юридичної особи.

Найчастіше адреса місцезнаходження юридичної особи не збігається з її фактичною адресою. Послуга оренди юридичної адреси (віртуального офісу) має попит не тільки у так званого “тіньового бізнесу”, який приховує своє місцезнаходження від небажаних відвідувань переверяючіх та контролюючих органів. Юридичні адреси купують так само ті, хто веде свій бізнес в білу. Пов’язано це з тим, що адреса офісу компанії може часто змінюватися і щоб постійно не вносити зміни до установчих документів, оренда юридичної адреси для фірми – оптимальне рішення.

Крім того, низка успішних компаній на сьогодні взагалі обходяться без фактичного офісу, а всі співробітники працюють віддалено, така модель ведення бізнесу стає все більш популярною не тільки в Україні, а й у світі. Тому для таких компаній оренда юридичної адреси – це незамінна послуга.

Всі юридичні адреси, які ми надаємо не є масовими, на кожній адресі можна підтвердити місцезнаходження для перевіряючих та контролюючих органів, а також пройти перевірку. 

Переваги наших юридичних адрес

Не масовість

Ми суворо стежимо за кількістю компаній, зареєстрованих на кожній з наших адрес.

Підтвердження адреси

На всіх наших адресах є можливість підтвердити місцезнаходження для органів контролю.

Поштове обслуговування

Ми оперативно отримуємо всю кореспонденцію, скануємо та відправляємо вам на месенджери або на електронну пошту

Проходження перевірок

У разі потреби на всіх наших адресах ви можете проходити перевірки контролюючих органів.

На що звертати увагу при купівлі юрадреси

Головний критерій при виборі юридичної адреси – це її відсутність у списку масових адрес Державної податкової служби України. Точного критерію “масовості” не існує, оскільки це поняття не закріплено на законодавчому рівні, тому при виборі юридичної адреси потрібно намагатися перевірити її через відкриті джерела.

За даними відкритих джерел – в Україні понад 700 місць масової реєстрації юридичних осіб.

Наприклад у Києві наймасовішою вважається адреса у Шевченківському районі міста, по вулиці Іллєнка, будинок 12. Станом на 2022 рік тут зареєстровано понад 2600 компаній та близько 100 фізичних осіб – підприємців.

Столиця України посідає перше місце за кількістю місць масової реєстрації, на другому місці міста Одеса та Харків.

Чотири простих кроки, щоб замовити у нас юридичну адресу

Заявка або дзвінок

Ви можете набрати нас, або залишити заявку на нашому сайті, менеджер зв’яжеться з вами та обговорить для уточнення деталей

l

Підписання договору

Підписуємо з вами договір оренди або суборенди приміщення, а також документи для поштового обслуговування

Оплата

Оплату можна здійснити під час підписання договору. Також ми можемо виставити рахунок для безготівкової оплати

Зміна адреси в реєстрі

Після підписання договору ви можете змінити адресу місцезнаходження вашої фірми в єдиному державному реєстрі

Ціна на послугу юридична адреса

Підбір віртуального офісу в інших регіонах України

Грнвід 7000 *
  • – підбираємо не масову юридичну адресу для вашої компанії в будь-якому регіоні України;
  • – підписуємо договір;
  • – отримуємо поштову кореспонденцію;
  • – підтверджуємо присутність фірми на юрадресі;
  • – надаємо короткострокову фактичну оренду для проходження перевірок*  Ця вартість може змінюватись в залежності від регіону та ваших вимог до адреси

Поширені питання

Що таке “адреса масової реєстрації”?
Поняття “адреса масової реєстрації” в українському законодавстві не закріплено. База таких адрес зібрана податковими органами, сформувалась вона в результаті обміну даними між Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також базою державної податкової служби. Зазвичай на масових адресах реєструвалися фірми, які провадили сумнівну діяльність. Податкові органи починали розшукувати офіси таких компаній і через відсутність їх за місцезнаходженням ставили собі “галочки”. Так з’явилися чорні адреси, варто тільки на них зареєструвати компанію, як за вашою діяльністю відразу починали пильно стежити контролюючі органи.
Чи можна зареєструвати фірму на адресу прописки засновника чи директора?
Так можна. Але потрібно розуміти, що ця адреса буде єдиною офіційною адресою місцезнаходження компанії для державних органів, на яку вам надсилатимуть листи, а у разі перевірки на цю адресу до вас прийдуть перевіряючі органи. Тому ми не рекомендуємо вказувати адресу прописки засновника чи директора як адресу реєстрації ТОВ, краще скористатися послугою оренди юридичної адреси.
На що зараз впливає адреса масової реєстрації?
До 2016 року, якщо податкова міліція виїжджала на адресу місцезнаходження компанії і не знаходила її там, або якщо компанія була зареєстрована на адресі масової реєстрації, то фірмі надавали так званий стан 9, що спричиняло анулювання свідоцтва ПДВ і фактично паралізувало компанію. На сьогоднішній день адреса масової реєстрації не є проблемою та податкова не анулює ПДВ за фактом реєстрації юрособи на масовій адресі. Проте всім компаніям, які беруть участь у тендерах, держзакупівлях, а також просто хочуть оперативно отримувати кореспонденцію та інформацію про інтерес до їхньої фірми з боку податкових та правоохоронних органів, ми рекомендуємо скористатися послугою оренди віртуального офісу.
Що входить до послуги юридичної адреси (віртуального офісу)?
Послуга юридичної адреси – це оренда віртуального офісу компанії. Ця адреса прописується у всіх установчих документах компанії та є поштовою адресою для офіційного листування з державними органами. У послугу юридичної адреси входить: підписання договору оренди або суборенди, поштово-секретарське обслуговування (отримання листів, їх відправка на месенджери клієнта, а також пересилання оригіналів листів новою поштою), підтвердження місцезнаходження компанії для перевіряючих та контролюючих органів, можливість розмістити табличку з найменуванням компанії та можливість проходити перевірки на цій адресі.

Наші клієнти

facebook
instagram
my-account
cart