м. Київ, вул. Тургенєвська,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Обрати сторінку

Реєстрація громадських організацій

Київ та Київська область

check Продаж готових організацій з діяльністю та без

check Внесення до Реєстру неприбуткових установ

check Розробка індивідуальних установчих документів

check Набуття всеукраїнського статусу

check Ліквідація громадських об’єднань

Головна 9 Реєстрація підприємств 9 Громадська організація

Що потрібно знати про громадські об’єднання

 1. Громадське об’єднання може бути зареєстроване у вигляді громадської організації чи громадського союзу. Якщо засновниками громадського об’єднання виступають фізичні особи, то об’єднання створюється у формі громадської організації (далі за текстом ГО), якщо ж громадське об’єднання засновують юридичні особи, воно створюється у вигляді громадського союзу.
 2. Засновники громадської організації. Ними можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, а в молодіжній та дитячій громадській організації – які досягли 14 років.
 3. Засновники громадського союзу. Ними можуть бути юридичні особи, зокрема громадські об’єднання зі статусом юридичної особи. Засновниками громадського союзу не можуть бути політичні партії, а також юридичні особи, щодо яких прийнято рішення про їх ліквідацію або ті, хто перебуває в процесі ліквідації.
 4. Кількість засновників громадського об’єднання має бути не менше двох осіб.
 5. Членами громадської організації, окрім молодіжної та дитячої, можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 14 років. Вік членів молодіжної та дитячої організації визначається її статутом у межах, встановлених законом.
 6. Членами громадського союзу можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи, а також фізичні особи, які досягли 18 років і не визнані судом недієздатними.

Для створення громадського об’єднання потрібно щонайменше два засновники. Повноваження засновника громадського об’єднання закінчуються з моменту реєстрації такого об’єднання. 

Переваги роботи з нами

Професійність

Ми займаємось реєстрацією громадських організацій з 2012 року, тому можемо гарантувати якість наданих послуг

Швидкість

Завдяки своєму досвіду ми знаємо як зареєструвати громадське об’єднання в найкоротші строки

Комплексний підхід

Окрім реєстрації ГО в Мін’юсті, ми отримуємо неприбутковість, виготовляємо печатку та допомагаємо у відкритті банківського рахунку

Офіційні документи

З кожним замовником ми укладаємо договір про надання юридичних послуг та приймаємо оплату на рахунок компанії

Всеукраїнський статус громадського об’єднання

Зареєстроване громадське об’єднання може мати всеукраїнський статус за наявності у нього відокремлених підрозділів (філій) у більшості адміністративно-територіальних одиниць України.

Іншими словами, щоб громадському об’єднанню (організації чи союзу) набути всеукраїнського статусу, необхідно зареєструвати 14 і більше філій у різних адміністративно-територіальних одиницях України.

Крім того, необхідно підтвердити такий статус поданням відповідної заяви про підтвердження всеукраїнського статусу.

Відомості про всеукраїнський статус громадського об’єднання перевіряються щорічно Міністерством юстиції України, згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Включення громадського об’єднання до реєстру неприбуткових організацій

Для включення до Реєстру неприбуткова організація повинна подати до податкових органів реєстраційну заяву за формою 1-РН та копії установчих документів організації, засвідчені підписом керівника та печаткою. Якщо установчі документи організації оприлюднені на порталі електронних сервісів, то така організація прикладає до заяви про включення до реєстру неприбуткових організацій копію опису документів, що подаються державному реєстратору.

Для внесення до Реєстру неприбуткових організацій ВАЖЛИВО щоб установчі документи організації відповідали вимогам Податкового кодексу України, а саме містили в собі інформацію про те, що:

 • доходи (прибуток) або майно організації або їх частина не підлягають розподілу між її засновниками (учасниками), членами організації, працівниками (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членами органів управління та іншими пов’язаними з ними особами;
 • доходи (прибуток) та майно організації використовуються виключно для фінансування витрат на утримання організації, реалізацію цілей, завдань та напрямків діяльності, визначених статутом організації;
 • і що у разі припинення організації внаслідок її ліквідації (саморозпуску, примусового розпуску) або реорганізації (злиття, поділу, приєднання чи перетворення) її активи мають бути передані одній або декільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховані до доходу бюджету.

Додаткові послуги

Послуга Вартість
Юридична адреса з поштовим обслуговуванням від 6000 грн/рік
Підготовка пакету документів для реєстрації громадської організації чи внесення змін (1 день) 2000 грн
Реєстрація нової редакції статуту організації (3 дні) 4000 грн
Включення до реєстру волонтерських організацій (3 дні) 3000 грн 
Реєстрація в системі “Шлях” (5-20 днів) від 6000 грн
Отримання всеукраїнського статусу (з реєстрацією нового статуту) (10 днів) 4000 грн 
Ліквідація громадської організації (від 3 місяців) від 8000 грн
Виготовлення печатки громадської організації (1 день) 600 грн

Вартість реєстрації громадської організації

Продаж готової громадської організації

+ внесення змін
 • – підбір громадської організації під ваш запит (з історією чи без);
 • – підготовка всіх необхідних документів для внесення змін до реєстраційної справи;
 • – оплата державного мита;
 • -подання документів до Мінюсту для зміни голови правління, адреси, назви та будь-яких інших змін у держ. реєстратора;
 • – передача документів та печатки;
 • – внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій;
 • – повідомлення податкових органів про зміни
 • Строки 3 робочих дні

Бажаєте продати свою організацію?

 • До нас часто звертаються клієнти із запитом на покупку громадських організацій, тому якщо у вас є непотрібні організації, ми можемо допомогти їх реалізувати.
 • Розглянемо будь-які варіанти:
 • — з діяльністю та без;
 • — на будь-якій системі оподаткування;
 • — у будь-якому регіоні України;
 • — зі статусом неприбутковості або без нього 

Поширені питання

Ми хочемо створити спортивну федерацію як це можна зробити?
На сьогоднішній день немає такої організаційно-правової форми, як “спортивна федерація”, тому її можна зареєструвати у формі громадської організації. Назва буде виглядати так: Громадська організація “Спортивна федерація і далі за текстом”
Декілька років тому ми створили громадську організацію, але у зв'язку з відходом на держслужбу було прийнято рішення змінити керівника та засновника. На сьогоднішній день у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб у графі “засновники” вказані наші прізвища. Як їх можна звідти видалити?
Це поширена проблема, і на сьогодні вона не має рішення. Відповідно до ч. 7 ст. 7 ЗУ “Про громадські об’єднання” повноваження засновника громадського об’єднання закінчуються після державної реєстрації громадського об’єднання в установленому законом порядку. Тобто з моменту реєстрації організації її засновник більше немає жодного до неї відношення, тільки якщо він не обіймає якоїсь посади в організації або не є її членом. Тому за фактичної зміни власників організації, у реєстрі все одно розміщуватиметься інформація про тих засновників, які створювали цю організацію спочатку.
Чи можемо ми займатися господарською діяльністю, якщо наша громадська організація внесена до Реєстру неприбуткових організацій?
Відповідно до ст. 21 ЗУ “Про громадські об’єднання”, громадське об’єднання зі статусом юридичної особи має право здійснювати відповідно до закону підприємницьку діяльність безпосередньо, якщо це передбачено статутом громадського об’єднання, або через створені юридичні особи, якщо така діяльність відповідає меті (цілям) громадського об’єднання та сприяє її досягненню. Відомості про здійснення підприємницької діяльності громадським об’єднанням включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
Чи можуть дві громадські організації стати засновниками нового громадського об'єднання?
Так, вони можуть створити громадську спілку. Відповідно до ст. 7 ЗУ “Про громадські об’єднання”, засновниками громадського союзу можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи.
Чи можуть загальні збори членів організації проводитись у режимі відеоконференції?
Якщо це передбачено статутом організації, можуть.

Засідання керівних органів організації можуть проводитися як за безпосередньої участі членів (їх уповноважених представників за довіреністю), так і за допомогою інтернет-зв’язку з використанням аудіовізуальних комп’ютерних програм онлайн конференцій.

Рішення про форму проведення такого засідання приймає вищий орган управління організації та повідомляє про прийняте рішення її членів не пізніше ніж за 10 днів до призначеної дати проведення такого засідання. Будь-яке засідання керівних органів оформляється протоколом. Про форму засідання обов’язково вказується у протоколі: якщо засідання проходило за допомогою інтернет-зв’язку, у протоколі обов’язково фіксується за допомогою якої комп’ютерної програми відбувалося засідання

Наші клієнти

facebook
instagram
my-account
cart