м. Київ, вул. Тургенєвська,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Реєстрація кооперативів

у Києві та Київській області

check Обслуговуючі, виробничі, споживчі кооперативи

check  Підготовка повного пакету установчих документів

check  Оплата нотаріальних послуг, виготовлення печатки

Коротко про кооперативи

Кооператив – це юридична особа, утворена фізичними чи юридичними особами для ведення спільної діяльності з метою задоволення економічних, соціальних та інших потреб членів кооперативу.

Відповідно до завдань та характеру діяльності кооперативи поділяються на: виробничі, обслуговуючі та споживчі. За напрямками діяльності кооперативи можуть бути сільськогосподарськими, житлово-будівельними, садово-городніми, гаражними, торговельно-закупівельними, транспортними, освітніми, туристичними, медичними і т.п.

Члени кооперативу

Членами кооперативу можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, юридичні особи України та іноземних держав, які діють через своїх представників, які внесли вступний внесок та пай, дотримуються вимог статуту та користуються правом схвального голосу.

Членом кооперативу може бути фізична особа, яка досягла 16-річного віку та виявила бажання брати участь у його діяльності. Кооператив зобов’язаний вести облік своїх членів та видати кожному з них свідоцтво про членство

Паї членів кооперативу

Пай кожного члена кооперативу формується за допомогою разового внеску або частин протягом певного періоду. Майнові внески оцінюються у грошовій формі.

Розмір паю члена кооперативу залежить від фактичного його внеску до фонду. Паї, у тому числі резервного та спеціального фондів, персоніфіковані та в сумі визначають загальну частку кожного члена кооперативу у майні кооперативу.

У разі виходу чи виключення з кооперативу фізична чи юридична особа має право на отримання своєї спільної частки в натурі, грошима або (за бажанням) цінними паперами відповідно до їх вартості на момент виходу, а земельної ділянки – у натурі. Строк та інші умови отримання членом кооперативу своєї загальної частки встановлюються статутом кооперативу, термін отримання зазначеної частки не може перевищувати 2 роки, а відлік починається з 1 січня року, що настає з моменту виходу чи виключення з кооперативу.

Право власності членів кооперативу – фізичних осіб на свою спільну частку успадковується.

Статус неприбутковості для кооперативів

Для включення до Реєстру неприбуткових організацій кооператив повинен подати до податкових органів реєстраційну заяву за формою 1-РН та копії установчих документів організації. Якщо установчі документи кооперативу оприлюднені на порталі електронних сервісів, такий кооператив прикладає до заяви про включення до реєстру неприбуткових організацій копію опису документів, що подаються державному реєстратору

Для включення до реєстру неприбуткових організацій житлово-будівельного кооперативу, до податкових органів також потрібно подати: 

засвідчені копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію житлового будинку та факт спорудження чи придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.

Додаткові послуги

Послуга Вартість
Юридична адреса з поштовим обслуговуванням 6000 грн на рік
Зміна директора, членів, адреси, назви (2 дні) від 4000 грн
Нова редакція статуту кооперативу (2 дні) 5000 грн
Внесення до Реєстру неприбуткових організацій (3 дні) 1500 грн
Юридичний супровід діяльності від 7000 грн/міс
Ліквідація кооперативу (від 3 міс) від 10 000 грн
Виготовлення додаткових печаток та штампів (1 день) 600 грн

Вартість реєстрації кооперативу

Бюджетний

актуальний для всієї України
Грн3000*
  • -консультація адвоката;
  • – підготовка всіх необхідних документів для реєстрації кооперативу;
  • – вибір найбільш оптимальної системи оподаткування;
  • – надсилання пакета документів на вашу електронну пошту;
  • – супровід у телефонному режимі під час подання вами документів до держорганів
  • *  Цей пакет послуг передбачає подання документів на реєстрацію клієнтом особисто
  • Терміни 1 робочий день

Наші клієнти

facebook
instagram
my-account
cart