м. Київ, вул. Тургенєвська,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Обрати сторінку

Реєстрація ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю)

у Києві та Київській області

check Підготовка повного пакету установчих документів

check Вибір оптимальної системи оподаткування (ПДВ, єдиний податок 5%, загальна система)

check  Оплата нотаріальних послуг та держмита

Що потрібно знати про реєстрацію компанії в Україні?

Реєстрація компанії в Україні  – процедура на перший погляд не складна. Але якщо ви зіткнулися з цим вперше, то виникає велика кількість питань, від вирішення яких залежить успіх всієї справи.

Ми – юристи у сфері корпоративного права, а це означає, що нам відомі всі підводні камені, з якими можна зіткнутися при реєстрації ТОВ. Довіряючи справу професіоналам, ви платите насамперед за час, який надалі не доведеться витрачати на виправлення непотрібних помилок.

Що ж таке ТОВ і чому воно так розповсюджено в Україні?

ТОВ – це організаційно-правова форма, яка розшифровується як “товариство з обмеженою відповідальністю”. Під “обмеженою відповідальністю” у цьому випадку слід розуміти, що учасники такого товариства відповідають за його зобов’язаннями в обмеженому обсязі, а саме у розмірі вкладів у статутний капітал. Стягнути з учасників ТОВ додаткові суми не можна (на відміну від повного чи командитного товариства, приватного підприємства або фізичної особи-підприємця). Саме тому ця організаційно-правова форма користується такою популярністю в Україні.

З чого почати?

Припустимо, що з організаційно-правовою формою ви визначилися (якщо ж ні, то радимо звернутися за консультацією до наших юристів). Наступний крок – визначитися зі складом засновників та обрати директора фірми. Якщо ви одноосібно будете засновником та директором – це найпростіша структура управління, адже надалі вам не потрібно буде ні з ким погоджувати свої рішення і ви застраховані від конфліктів, які часто паралізують діяльність компанії.

Якщо ж засновників у компанії буде декілька, вам потрібно вирішити, як розподілити частки в статутному капіталі між засновниками. Ми дуже часто стикаємося з ситуаціями, коли через деякий час після реєстрації компанії до нас звертаються ті ж клієнти, тільки вже з питаннями “як можна вивести учасника компанії зі складу засновників без його згоди?” або “як можна видалити в реєстрі запис про те, що я директор компанії?” і т.ін. А зробити це досить складно, якщо покроковий механізм не прописаний у статутних документах. Інакше кажучи, якщо засновників декілька, бажано всі процедури виходу з ТОВ узгодити “на березі” та закріпити їх у статуті. Для складних структур управління ми радимо окрім стандартних статутних документів підписувати також корпоративний договір, в якому детально розписати всі тонкощі виходу та/або виключення зі складу засновників ТОВ, а також процедуру прийняття рішень вищим органом управління компанії з ключових питань.

Наступний етап – це вибір видів діяльності, які може здійснювати компанія. З повним переліком видів економічної діяльності можна ознайомитися на сайті держстату . Один з видів діяльності буде основним (той за яким плануються найбільші обороти) інші види діяльності будуть другорядними. Законодавчих обмежень у кількості видів діяльності немає, але є технічні особливості бази реєстраторів, тому ми рекомендуємо додавати не більше 40 кодів КВЕД.

Переваги роботи з нами

~

Конфіденційність

Адвокатською таємницею захищена будь-яка інформація, яка стала відома нам про клієнта, а також усі питання, з якими клієнт звертався до наc.

Законність

Ми – юридична фірма, тому завдяки своїм знанням робимо все в рамках чинного законодавства

i

Письмовий договір

З кожним клієнтом ми укладаємо договір про надання юридичних послуг, що гарантує виконання роботи у строк.

Заощаджуємо ваш час

Для реєстрації ТОВ вам потрібно на 15 хвилин приїхати до нотаріуса, все інше ми зробимо за вас

Як обрати систему оподаткування?

Вибір системи оподаткування – важлива частина на шляху реєстрації свого бізнесу. В Україні існує 3 найпоширеніших системи оподаткування: загальна система з реєстрацією платником ПДВ, загальна система оподаткування без реєстрації платником ПДВ та спрощена система оподаткування (єдиний податок 5%).

Якщо ви не знаєте, як вибрати систему оподаткування, ми можемо порадити наступне:

  1. Якщо ви знаєте, яка система оподаткування буде у ваших основних контрагентів, то найбільш оптимальним для вас буде вибрати таку ж саму систему оподаткування. Наприклад, якщо це переважно юридичні особи на загальній системі оподаткування та платники ПДВ, швидше за все вам варто так само обрати загальну систему оподаткування та зареєструватися платником ПДВ.
  2. Можна спробувати піти від прогнозованих оборотів. Наприклад, у платників єдиного податку 5% (спрощена система оподаткування) є обмеження за річним оборотом – 1167 мінімальних заробітних плат. Юридичні особи на загальній системі оподаткування (не платники ПДВ) у разі досягнення річного обороту в 1 млн. грн. зобов’язані зареєструватися платниками ПДВ. У свою чергу, платники ПДВ не мають жодних обмежень щодо оборотів.
  3. Якщо перший і другий способи не допомогли вам у виборі найбільш оптимальної системи оподаткування, то ми радимо спершу обрати спрощену систему оподаткування (єдиний податок 5%), або звернутися до нас за консультацією. У майбутньому систему оподаткування можна змінити.

Додаткові послуги

Послуга Вартість
Юридична адреса з поштовим обслуговуванням для ТОВ 6000 грн на рік
Внесення змін в облікові дані існуючої компанії (2 дні) від 3500 грн
Акредитація на митниці (1 день) 1500 грн
Юридичний супровід діяльності новоствореної компанії від 7000 грн/міс
Виготовлення додаткових печаток та штампів (1 день) 600 грн
Ліквідація непотрібної компанії від 10 000 грн

Ціни на реєстрацію ТОВ

Бюджетний

актуальний для всієї України
Грн2000
  • Цей пакет включає всі послуги з пакету “Оптимальний” окрім безпосередньої подачі документів реєстратору
  • Цей пакет послуг передбачає подання документів на реєстрацію клієнтом особисто
  • Строки 1 робочий день
* Вартість розрахована для реєстрації ТОВ з 1 засновником. За кожного наступного засновника оплачується 1000 грн на нотаріальні витрати

Поширені питання

Скільки часу займає вся процедура реєстрації компанії?
З моменту надання нам всієї необхідної інформації, процедура внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань займає 1 робочий день. Взяти на облік органами податкової та статистики та формування виписки займає ще один день. Реєстрація платником єдиного податку відбувається з дати реєстрації ЄДР. А щоб зареєструватись платником ПДВ, потрібно подати заяву за 10 календарних днів до початку нового місяця.
Чи може одна людина бути засновником та директором фірми одночасно?
Так може. У цьому немає жодних обмежень. Також з недавнього часу законодавець прибрав заборону на установу однією фізичною особою кількох юридичних осіб з часткою в їхньому статутному капіталі у розмірі 100%.
Який мінімальний розмір статутного капіталу?
На сьогоднішній день законодавець не обмежує мінімальний та максимальний розмір статутного капіталу.
Чи обов'язково виготовляти печатку для компанії?
На сьогоднішній день законодавець дозволив юридичним особам та фізичним особам-підприємцям працювати без печатки.
Чи може іноземець бути директором та засновником ТОВ в Україні?
Іноземець може бути засновником української компанії, для цього йому необхідно отримати у податкових органах реєстраційний номер облікової картки платника податків. Також іноземний громадянин може бути директором фірми, але для цього йому необхідно отримати дозвіл на працевлаштування в Україні.
Що входить до послуги юридичної адреси?
Послуга юридичної адреси – це оренда віртуального офісу компанії. Ця адреса вказується в усіх установчих документах компанії та є поштовою адресою для офіційного листування з державними органами. У послугу юридичної адреси входить: поштово-секретарське обслуговування (отримання листів, їх відправка на месенджери клієнта, а також пересилання оригіналів листів новою поштою), підтвердження місцезнаходження компанії для контролюючих та перевіряючих органів, можливість встановити табличку з найменуванням компанії та можливість проходити перевірки на цій адресі.
Чи можна зареєструвати фірму на адресу прописки засновника чи директора?
Так можна. Але потрібно розуміти, що ця адреса буде єдиною офіційною адресою місцезнаходження компанії для державних органів, на яку вам надсилатимуть листи, а у разі перевірки на цю адресу до вас прийдуть перевіряючі органи. Тому ми не рекомендуємо вказувати адресу прописки засновника чи директора як адресу реєстрації ТОВ, краще скористатися послугою віртуального офісу.
Чи може засновником бути іноземна компанія?
Так може. Для цього така іноземна компанія має надати апостильований документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи в країні її місцезнаходження (витяг із торгового, банківського, судового реєстру). Крім того, згідно з останніми змінами щодо розкриття кінцевих бенефіціарних власників, які набули чинності у 2020 році, необхідно надати реєстратору нотаріально засвідчену копію документа, що засвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи.

Наші клієнти

facebook
instagram
my-account
cart