м. Київ, вул. Тургенєвська,
76-78, 2 під'їзд, офіс 47,
9 поверх

Пн-Пт з 09:30 до 18:30

Сб-Нд за записом

Обрати сторінку

Відгуки

Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “ЯНГОЛИ УКРАЇНИ” висловлює щиру подяку колективу Юридичної компанії “Правнича Гільдія” за юридичну допомогу в реєстрації благодійної організації.

Незважаючи на військовий стан, вся робота була виконана командою професіоналів в обумовлений строк. Юристи компанії завжди були на зв’язку та були готові відповісти на запитання, що виникали у процесі реєстрації.

Завдяки злагодженій та оперативній роботі усієї команди наш Фонд зумів надати допомогу більшій кількості людей, які опинилися у складних життєвих обставинах у зв’язку із військовою агресією російської федерації.

Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин між нашими організаціями та сподіваємось на подальшу плідну та взаємовигідну співпрацю на благо України!

Директор БО МБФ “ЯНГОЛИ УКРАЇНИ”

А.І. Лук’янчеков

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кібербіонік Систематікс» висловлює вдячність Юридичній компанії «Правнича Гільдія» за високопрофесійні консультації, що надають юристи компанії.

Враховуючи стрімкі зміни законодавства, в процесі нашої господарської діяльності ми часто стикаємось з необхідністю оновлення наших статутних документів, виписок та довідок. Юристи ЮК «Правнича Гільдія» допомагають нам швидко реагувати на всі зміни в законодавстві, що в свою чергу дозволяє прискорювати наші бізнес-процеси в такий складний для нас та країни час.

Ми висловлюємо нашу подяку всьому персоналу Юридичної компанії «Правнича Гільдія» за оперативність, професійність, ефективність та спрямованість на результат в процесі вирішення поставлених завдань!

З повагою, Директор ТОВ “КІБЕРБІОНІК СИСТЕМАТІКС”

Охріменко Дмитро

Олександр Шуміло
Олександр Шуміло
2022-02-21
Сказати що я не здивований, це нічого не сказати. Компанія на жилах, в максимально стислі строки допомогла мені відкрити компанію. Менеджер Олександр Смагін і вдень і вночі на зв'язку і відповість на всі питання, і допоможе і взагалі, максимально клієнтоорієнтований. Компанію можу рекомендувати, так як її представники максимально компетентні та вчасно виконують свої зобов'язання.
Виктория Малиш
Виктория Малиш
2022-02-11
Покупали охранную фирму. Ребята профессионалы своего дела. Все сделали качественно, быстро, в оговоренные сроки. Всегда на связи, консультируют по всем возникающим вопросам. Рекомендуем к сотрудничеству!
Андрей Решетников
Андрей Решетников
2022-02-10
Отличное обслуживание, оперативно, качественно, без проволочек, рекомендую. Слова не расходятся с делом.
Олег Лукьянчиков
Олег Лукьянчиков
2022-01-28
Хорошая работа. Успешно закрыли юр люцо под ключ в оговоренные сроки, без доплат и ощутимых затруднений в плане необходимости личного участия в процессах. Доволен, рекомендую
Maks Trener
Maks Trener
2021-11-30
Профессионально. Приятно работать
Андрій Габура
Андрій Габура
2021-11-01
Дякую компанії за допомогу. Чесні і надійні. Раджу всі працювати з цією компанією
Yana Linova
Yana Linova
2021-10-06
Рекомендую к сотрудничеству. Всё сделали качественно, оперативно, надежно.Благодарна Александру за профессиональную подготовку документов,юридическое сопровождение и внимательное, доброжелательное отношение.
Офис Базис
Офис Базис
2021-09-07
Добрый день. Помогли оформить благотворительную организацию. Спасибо!
ТОВ Каскад
ТОВ Каскад
2021-08-12
Результатом довольны. Оперативно.
Андроид Петрович
Андроид Петрович
2021-08-06
Добрый день. Оперативность и профессионализм выше всяких похвал. Заказанная работа была проведена вовремя. Даже после того, как все было выполнено, связались со мной через 2 недели и отправили документы, которые я должен был делать сам.
facebook
instagram
my-account
cart